Dr med. Matthias Rath

Lekarz, naukowiec, odkrywca, założyciel Fundacji Zdrowia. W trakcie swojej kariery dr Rath dokonał odkryć naukowych, które zaliczane są do najważniejszych odkryć wszechczasów w dziedzinie medycyny. W 1987 roku odkrył związek pomiędzy niedoborem witaminy C a lipoproteiną(a), którą określił jako czynnik ryzyka chorób serca.

Dr Aleksandra Niedzwiecki

Dr Aleksandra Niedzwiecki zaliczana jest do światowej klasy naukowców w dziedzinie badań nad mikroskładnikami odżywczymi. Doktorat z biochemii uzyskała na Uniwersytecie Warszawskim. Następnie współpracowała z prestiżowymi instytucjami akademickimi, takimi jak: Uniwersytet Rockefellera w Nowym Jorku czy Uniwersytet Toronto w Kanadzie. Obecnie kieruje Instytutem dr Ratha.

Instytut dr Ratha

Instytut dr Ratha jest pionierem i liderem w badaniach nad mikroskładnikami odżywczymi. W szczególności zaś ich funkcji regulujących w metabolizmie komórkowym, stąd też nazwa „Medycyna Komórkowa”. Duża liczba publikacji naukowych dokumentuje zakres i znaczenie naszych badań. Wszystkie publikacje można znaleźć na stronie internetowej Instytutu i na stronie PubMed, największej na świecie internetowej bibliotece medycznej.